• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg


Z poslední doby

Tak zase po čase něco aktualit - valně už však neaktuálních. Dosavadní koncerty z cyklu Rak a Rak se setkaly s obrovským zájmem publika i s velkým úspěchem, mohu-li sám soudit. Poslední koncert v Ostravském KD Poklad jsme hráli před vyprodaným sálem, stejně jako dva dny před tím v Opavě.

V neděli jsem se v dlouhém rozhovoru s redaktorkou Dagmar Misařovou objevil ve vysílání ČR 2 a včera vyšla velmi pochvalná kritika na mé poslední CD Všechny ty jednoduché věci v deníku Právo - k přečtení v sekci "napsali o mně".

Zároveň připravujeme nějaký společný program s vynikajíím houslistou Vladimírem Iljičem Pecháčkem. Zatím je ta příprava tedy ve fási poněkud ústní, ale brzy jistě přejdeme od slov k činům!

Smetanovu Skočnou z Prodané nevěsty, již jsem si upravil pro kytaru, už jsem se naučil natolik, že si ji občas troufnu i zahrát na koncertě. Zbudou-li mi na ni síly, zahraju ji na zbývajících koncertech adventní série Rak a Rak, popřípadě jinde. Snad ji dám brzy i na Youtube...

Všem příznivcům nyní děkuji za nádherné návštěvy koncertů i za chválu soukromě pronášenou po koncertech - obojí si zasloužím jen z půlky, druhá patří tátovi.

 
 

K desce Všechny ty jednoduché věci K desce Eduard Ingriš K desce Ježkovy VWOČI