Aktuality

Co je u mě nového...

Novinky poštou
Úterý, 10. září 2013 10:28

Určitě jste si všimli, že na stránce přibyla nová kolonka: novinky poštou. Můžete se zde registrovat a dostávat informace o všech novinkách mailem. V dohledné době chystáme řadu věcí: vydání not, kytarové semináře a samozřejmě koncerty!

 
Aktualisace
Úterý, 10. září 2013 10:11

Vážení přátelé a příznivci. Jelikož jsem neschopen starat se o vlastní propagaci a neustále stránku i facebookový profil aktualisuju málo a nebo vůbec, zjednal jsem si ktomuto účelu schopnějšího pomocníka. Z toho důvodu už byste zde i na fcb měli nacházet informace včas a v úplnosti. S pozdravem Jan-M.Rak

 
Dešní koncert v Brně zrušen
Čtvrtek, 28. února 2013 12:07

Omlouvám se všem, kteří chtěli dnes přijít na koncert do Dělnického domu v Židenicích. Následkem technické havárie topení v sále musíme koncert přesunout na jiný termín. Jakmile ho budu znát, napíšu jej sem. 

 
Volil jsem Karla Schwarzenberga
Pondělí, 14. ledna 2013 15:14

a volit ho budu zase, protože Miloše Zemana bych nevolil ani pod pohrůžkou násilí. Miloš Zeman je neprůhledně financovaný, záštiplný a nenávistný demagog, dávno profláknutý buran skrývající své křupanství za formální vzdělání a přirozenou inteligenci, relikt minulých časů, který to dobré, co udělal, byl dávno zasvinil spoustou neodstranitelného sajrajtu. Krom toho je to pochybný kremlofil a výměna jednoho kremlofila za jiného by nikam nevedla. Dávám svůj hlas Karlu Schwarzenbergovi jako člověku vzdělanému, moudrému a uvážlivému. Jako člověku, o jehož osobních kvalitách jsem měl tu čest se opakovaně přesvěčit. Věřím, že i mnozí obdivovatelé a voliči Miloše Zemana pochopí, že místo jejich kandidáta přirozeně je ve stranické politice, že dovede být vůdcem strany, ale nemá předpoklady pro funkci presidenta celé země.

 
Nové ceny
Pondělí, 8. října 2012 11:36

Ode dneška jsou veškeré nahrávky, které lze sehnat přes tyto stránky, o padesát korun levnější! Zároveň obchodnicky dodávám, že zásoba desky Všechny ty jednoduché věci se povážlivě tenčí! I nadále budou samozřejmě všechny desky k sehnání v síti Bontonland, jakož i na všech mých koncertech...

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Strana 8 z 24
 

K desce Všechny ty jednoduché věci K desce Eduard Ingriš K desce Ježkovy VWOČI