Aktuality

Co je u mě nového...

nejbližší koncerty
Pondělí, 9. prosince 2013 10:43

Opět doplněn seznam nejbližších koncertů, další, lednové termíny, budou následovat po upřesnění některých organisačních detailů. Všichni jsou zváni!

 
Nejbližší koncerty
Středa, 6. listopadu 2013 16:40

Opět doplňuji do kalendáře nejbližší koncerty a vystoupení. Tentokrát mne můžete potkat na několika velice zajímavých výstavách, které mám tu čest zahajovat: v Chodovské tvrzi fotografi Sáry Saudkové, v Národním technickém museu znovuvystavenou Zpívající fontánu z legendárního EXPO 58 v Bruselu (akad.mal.Hlobilovová) a dokonce i mého milovaného Zdeňka Buriana v Litoměřicích. Zároveň vystupuji na dvou vyloženě kytarových akcích: Kytarové noci v Lysé s Lukášem Sommerem, Adamem Pavlíčkem a Milošem Pernicou a festivalu Kytaristé napříč žánry, kde zahraji spolu s Justinem Lavashem a mým dobrým kamarádem Honzou Žambochem. Přij'dte, bude to stát za to!

 
Novinky poštou
Úterý, 10. září 2013 10:28

Určitě jste si všimli, že na stránce přibyla nová kolonka: novinky poštou. Můžete se zde registrovat a dostávat informace o všech novinkách mailem. V dohledné době chystáme řadu věcí: vydání not, kytarové semináře a samozřejmě koncerty!

 
Aktualisace
Úterý, 10. září 2013 10:11

Vážení přátelé a příznivci. Jelikož jsem neschopen starat se o vlastní propagaci a neustále stránku i facebookový profil aktualisuju málo a nebo vůbec, zjednal jsem si ktomuto účelu schopnějšího pomocníka. Z toho důvodu už byste zde i na fcb měli nacházet informace včas a v úplnosti. S pozdravem Jan-M.Rak

 
Dešní koncert v Brně zrušen
Čtvrtek, 28. února 2013 12:07

Omlouvám se všem, kteří chtěli dnes přijít na koncert do Dělnického domu v Židenicích. Následkem technické havárie topení v sále musíme koncert přesunout na jiný termín. Jakmile ho budu znát, napíšu jej sem. 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Strana 8 z 24
 

K desce Všechny ty jednoduché věci K desce Eduard Ingriš K desce Ježkovy VWOČI