• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg

Aktuality

Co je u mě nového...

Všechny ty jednoduché věci už za pár dní
Čtvrtek, 17. února 2011 12:53

Dlouho jsem žádnou aktualitu nepořidal, ostatně koncertní pausa v lednu a únoru mnoho zajímavostí neposkytovala. Jednu aktualitu dnes ale konečně přidat mohu: jelikož mám od včerejška definitivně dokončen grafický návrh obalu - který mi navrhl můj kamarád, spolužák z FAMU a sám vynikající rockabillový kontrabasista Matěj Feszanicz - bude moje nová deska k sehnání už velice brzy, v řádu dní, nanejvýše jednotek týdnů...Zde na stránkách bude k mání nejdříve, na koncertech a v síti obchodů Bontonland hned vzápjetí. 

 
Novinky astronomické
Úterý, 14. prosince 2010 18:41

Vážní přátelé, v sekci odkazy jsem musel udělat drobnou změnu: zrušit odkaz na Českou skupinu pozorovatelů planet. Tento spolek několika nadšenců, kteří se věnovali pozorování a kreslení planet, včera ukončil svou oficiální činnost. Pozorovat budeme všichni určitě dál, jen se naše pozorování na stránkách ČSPP už nebudou objevovat. Doufejme, že časem zase někde jinde své místo najdou. Velký dík za nezištnou práci pro planetární astronomii patří mému kamarádu Vladimíru Kocourovi z Hradce Králové, který se o naše stránky pečlivě staral po téměř deset let.

Přidávám zde pro ukázku své letos poslední pozorování třicet minut po půlnoci dne 14.října:

Celý článek...
 
Nesem vám noviny
Čtvrtek, 2. prosince 2010 21:37

Začal nám advent, i venku to vypadá, jak to touhle dobou vypadat má a tak vám sem s nějakým předstihem dávám malý dárek: úpravu lidové koledy Nesem vám noviny pro kytaru v obtížnosti pro nižší ročníky LŠU. Máte-li tedy doma malého kytaristu, který by se chtěl hudebně zapojit do letošních vánočních oslav, můžete mu to vytisknout, do Vánoc se to hravě stihne naučit!

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Další > Konec >>
Strana 21 z 39
 

K desce Všechny ty jednoduché věci K desce Eduard Ingriš K desce Ježkovy VWOČI