Aktuality

Co je u mě nového...

Porotcem v Blansku
Středa, 12. dubna 2017 19:01

Včerejšek a valnou část dneška jsem strávil v porotě krajského kola Národní soutěže ZUŠ ve hře na kytaru v Blansku. Spolu s dalšími porotci jsem vyslechl řadu výkonů nejrůznější úrovně, několik výkonů překrásných a jímavých, nahlédl do mnoha učitelských "kuchyní", seznámil se s mnoha nadějnými mladými umělci. A viděl jsem v tom krásném a přátelském městě, kolik je lidí, kteří kytarou žijí, pro kytaru dýchají a s kytarou vstávají i usínají. Ze všech jsem měl radost! Děkuji všem svým kolegům v porotě, přičemž obzvláštní dík si zaslouží především Miloš Pernica - on byl pravý spiritus agens celého podniku!
http://www.soutezezus.cz/

 
Teď raději mlč a nová deska
Čtvrtek, 6. dubna 2017 11:02

S Frantou Vlčkem (sedujte termíny našich společných koncertů tady nebo na frantavlcek.net ) jsme na poslední zkoušce secvičili něco nových písní - pochopitelně opět od našeho milovaného R. A. Dvorského. "Teď raději mlč" v naší versi poprvé zazněla předevčírem v Caféidoskopu. Zároveň jsme se rozhodli natočit konečně - po deseti letech hraní - společnou desku. Natáčet začneme v létě a "Teď raději mlč" na ní jistě najdete.

 
Konečně zpět
Pátek, 24. března 2017 08:42

Vážení přátelé a příznivci, technické problémy mou stránku na dlouhou dobu odstavily, řadě z Vás jsem odpovídal mailem nebo přes facebook. Teď už, zdá se, bude zase všechno fungovat dobře a zároveň s touto stránkou se k životu probírá i web rakguitar.com - sledujte novinky i tam! Doplňuji tedy kalendář o aktuální koncerty.

 
Rakguitar - noty, videa, články, technika
Úterý, 26. července 2016 13:21

Vážení přátelé a příznivci - konečně se dostávám k tomu, co slibuju a chystám už léta. Vlastně to slibuju a chystám od první chvíle, kdy jsem se pustil do Ježka. Zprovozňujeme novou stránku, kde budou postupně k sehnání noty (nejprve Ježek, postupně pak třeba i mé transkripce skladeb klasických mistrů z pořadu Zwolna a citedlně), ale v plánu jsou i videa, články, technika atd. Práce na rukopisech se chýlí ke konci, nové věci budou pravidelně přibývat. Více postupně na rakguitar.com

 
Poděkování pořadatelům a divákům
Středa, 28. října 2015 13:03

Velmi, skutečně ze srdce, děkuji všem divákům v Hořovicích a všem v Neratovicích za včerejší vstřícnost a trpělivost. Moc si toho vážím a budu si to pamatovat! Tentýž dík patří v téže míře i pořadatelům.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Strana 6 z 25
 

K desce Všechny ty jednoduché věci K desce Eduard Ingriš K desce Ježkovy VWOČI