• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg

Aktuality

Co je u mě nového...

Rakguitar - noty, videa, články, technika
Úterý, 26. července 2016 13:21

Vážení přátelé a příznivci - konečně se dostávám k tomu, co slibuju a chystám už léta. Vlastně to slibuju a chystám od první chvíle, kdy jsem se pustil do Ježka. Zprovozňujeme novou stránku, kde budou postupně k sehnání noty (nejprve Ježek, postupně pak třeba i mé transkripce skladeb klasických mistrů z pořadu Zwolna a citedlně), ale v plánu jsou i videa, články, technika atd. Práce na rukopisech se chýlí ke konci, nové věci budou pravidelně přibývat. Více postupně na rakguitar.com

 
Poděkování pořadatelům a divákům
Středa, 28. října 2015 13:03

Velmi, skutečně ze srdce, děkuji všem divákům v Hořovicích a všem v Neratovicích za včerejší vstřícnost a trpělivost. Moc si toho vážím a budu si to pamatovat! Tentýž dík patří v téže míře i pořadatelům.

 
Zwolna a citedlně
Sobota, 17. října 2015 09:25

Všechny příznivce a přátele zvu na premiéru programu Zwolna a citedlně, kterou zahraji 14. listopadu v Horské synagoze v Hartmanicích u Sušice. Já vím, je to trochu z ruky, ale je to naše nejvýše položená synagoga a je opravdu nádherná! Snad nezklame ani koncert. Pořad jsem nazval podle jedné písně svého prapraprastrýčka Josefa Antonína Seydla. Napsal ji ve svých osmnácti letech a od té doby ji nikdo nehrál. Na koncertě si ji budete moci poslechnout, stejně jako dvě další jeho písně, nějaké ty písně lidové a řadu kytarových úprav skladeb klasických autorů. A ovšemže i písně židovské - jsme přece v synagoze! Celý koncert budu hrát na historickou, téměř 200 let starou kytaru. S pořadem Zwolna a citedlně pak určitě budu jezdit i jinam, kdyby vám to náhodou nevyšlo.

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>
Strana 11 z 41
 

K desce Všechny ty jednoduché věci K desce Eduard Ingriš K desce Ježkovy VWOČI