• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg

Aktuality

Co je u mě nového...

Aktualisace
Úterý, 10. září 2013 10:11

Vážení přátelé a příznivci. Jelikož jsem neschopen starat se o vlastní propagaci a neustále stránku i facebookový profil aktualisuju málo a nebo vůbec, zjednal jsem si ktomuto účelu schopnějšího pomocníka. Z toho důvodu už byste zde i na fcb měli nacházet informace včas a v úplnosti. S pozdravem Jan-M.Rak

 
Dešní koncert v Brně zrušen
Čtvrtek, 28. února 2013 12:07

Omlouvám se všem, kteří chtěli dnes přijít na koncert do Dělnického domu v Židenicích. Následkem technické havárie topení v sále musíme koncert přesunout na jiný termín. Jakmile ho budu znát, napíšu jej sem. 

 
Volil jsem Karla Schwarzenberga
Pondělí, 14. ledna 2013 15:14

a volit ho budu zase, protože Miloše Zemana bych nevolil ani pod pohrůžkou násilí. Miloš Zeman je neprůhledně financovaný, záštiplný a nenávistný demagog, dávno profláknutý buran skrývající své křupanství za formální vzdělání a přirozenou inteligenci, relikt minulých časů, který to dobré, co udělal, byl dávno zasvinil spoustou neodstranitelného sajrajtu. Krom toho je to pochybný kremlofil a výměna jednoho kremlofila za jiného by nikam nevedla. Dávám svůj hlas Karlu Schwarzenbergovi jako člověku vzdělanému, moudrému a uvážlivému. Jako člověku, o jehož osobních kvalitách jsem měl tu čest se opakovaně přesvěčit. Věřím, že i mnozí obdivovatelé a voliči Miloše Zemana pochopí, že místo jejich kandidáta přirozeně je ve stranické politice, že dovede být vůdcem strany, ale nemá předpoklady pro funkci presidenta celé země.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Strana 7 z 33
 

K desce Všechny ty jednoduché věci K desce Eduard Ingriš K desce Ježkovy VWOČI