Aktuality

Co je u mě nového...

Výstava fotografií
Středa, 11. července 2007 23:55

Lidi, úplně jsem zapomněl říct o výstavě! V pražské galerii Velryba v Opatovické ulici (to je jen kousek od Národního divadla) má naše skupina 3:1, kterou tvoří mí dva spolužáci z FAMU, já a jeden náš kamarád sochař výstavu, která tam pod společným názvem "Zde domov můj" potrvá až do konce měsíce. Přispěl jsem na ni sedmi fotografiemi, které jsou i na prodej, kdyby se vám natolik líbily... informace na mém mailu..

 
Návrh obalu desky
Sobota, 30. června 2007 23:53

Už se pracuje na návrhu obalu desky, během následujícího týdne bude hotova veškerá práce ve studiu a 12. srpna by už "Ježkovy vwoči" měly vyjít a být k mání, prozatím alespoň zde.

 
Deska k Ježkově jubileu
Pondělí, 11. června 2007 23:46

Podle všeho to zatím vypadá, že desku se podaří vydat už během prázdnin, tak aby byla k disposici už při Ježkově 101. jubileu v září.

 
Je dotočeno!
Středa, 16. května 2007 23:37

Minulý zápis jsem popletl o den, nyní už tedy správně. Důležitá je ale jiná věc - mám dotočeno. Celkem bude na desce, která by měla vyjít v dohledné době, následujících 14 skladeb: Život je jen náhoda, Strejček Hlad, Šaty dělaj' člověka, Ezop a Brabenec, Svět naruby, Ze dne na den, Stonožka, Nashledanou v lepších časech, Svítá, Klobouk ve křoví, Zakázané ovoce, Bugatti-step, Tmavomodrý svět a Tři strážníci. A v rámci těchto skladeb budou dvě instrumentální překvapení. O nich ale zase jindy...

 
Novinky ze studia
Pondělí, 14. května 2007 23:35

Tentokrát píšu přímo ze studia a pro ty z vás, kteří čekají na desku mám dobrou zprávu - to nejhorší mám za sebou, dneska jsem natočil Bugatti-step i Tři strážníky, navíc ještě Svítá, které jsem nenatočil na kytaru, ale na balalajku.

 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 Další > Konec >>
Strana 21 z 24
 

K desce Všechny ty jednoduché věci K desce Eduard Ingriš K desce Ježkovy VWOČI