Aktuality

Co je u mě nového...

Novinky ze studia
Pondělí, 14. května 2007 23:35

Tentokrát píšu přímo ze studia a pro ty z vás, kteří čekají na desku mám dobrou zprávu - to nejhorší mám za sebou, dneska jsem natočil Bugatti-step i Tři strážníky, navíc ještě Svítá, které jsem nenatočil na kytaru, ale na balalajku.

 
Bakterie Božena a První chladný den na CD
Sobota, 12. května 2007 23:32

před nedávnem vyšla u vydavatelství Indies deska Havěť všelijaká 2. Je na ní řádka písniček od různých autorů a interpretů (Radůza, Jiří Dědeček, Petr Janda, Ivan Mládek atd) a jedna z nich se jmenuje Bakterie Božena. Tu jsem napsal já a na desce ji uslyšíte v mém společném provedení s Martinou Trchovou. Před ještě kratší dobou navíc vyšla deska "50 miniatur", tentokrát u značky EMI. Tam je písniček ještě víc, ještě od většího počtu autorů (Karel Plíhal, Jaromír Nohavica, Xavier Baumaxa, Vladimír Merta atd) a rovněž tam je i jedna moje. Jmenuje se První chladný den a v pokoutní živé a letité nahrávce ji najdete i v sekci UKÁZKY.

 
Do studia...
Středa, 9. května 2007 23:30

Tak celá soutěž Česko hledá písničku pro mně skončila problémy s Ochranným svazem autorským. Co se týče výtvorů některých jiných soutěžících autorů, lituji toho, že jsem se rovněž zúčastnil - takhle totiž nemůžu napsat, co si o jejich výtvorech myslím, aniž bych budil dojem ublíženého a zneuznaného chudinky. Teď už ale hledím jinam - vpřed! V pondělí pojedu do studia a čeká na mne Bugatti-step, Tři strážníci, Ezop a Brabnec a možná i Stonožka.Optimismu tudíž nemám na rozdávání...

 
Trikke
Pondělí, 30. dubna 2007 23:27

Víte, co je to Trikke? Také jsem to nevěděl. Je to taková tříkolka, trochu koloběžka, trochu brusle, trochu UFO. Kontrabasista Michal Pospíšil mě na trikke donutil strávit celý víkend a to nejsem žádný sportsman!Jezdí se na tom krásně, ale nebojte, nezapomněl jsem při tom na muziku, chvíli jsem i cvičil. Koncert v Brně dopadl dobře, snad jsem tam nebyl naposledy.To kdybyste příště chtěli přijít i vy..

 
Hvězdářský úspěch
Neděle, 22. dubna 2007 23:25

Má písnička do finále nepostoupila, děkuji ale všem, kteří mi drželi palce nebo přímo poslali hlasy, moc si vaší podpory vážím. Jak to dopadlo posuďte na stránkách soutěže sami, bude-li vás to zajímat. Já mám radost z toho, že jsem o víkendu poprvé ve svém dalekohledu spatřil pás temné mezihvězdné hmoty v galaxii zvané Sombrero a poprvé se mi podařilo spatřit venuši za bílého dne pouhým okem.

 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 Další > Konec >>
Strana 21 z 23
 

K desce Všechny ty jednoduché věci K desce Eduard Ingriš K desce Ježkovy VWOČI