• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg

Aktuality

Co je u mě nového...

Vyprodaná CD
Čtvrtek, 23. srpna 2018 15:15

Vážení přátelé a příznivci, s lítostí vám musím oznámit, že CD "Všechny ty jednoduché věci" a "Eduard Ingriš: muž, který měl být zapomenut", jsou vyprodaná a tudíž už nemohu vyhovět vašim objednávkám. Posledních 20ks CD "Všechny ty jednoduché věci" si ponechám pro vlastní potřebu, k soukromým dárkům etc. V případě zájmu jsem ještě schopen sehnat nemnoho kusů Eduarda Ingriše, ale přednostně je budu nabízet na koncertech. Vzhledem k tomu, že je nemám u sebe, může trvat déle, než se mi takovou objednávku podaří vyřídit - omlouvám se předem za případné čekání.

 
Pozvánka
Čtvrtek, 1. března 2018 11:35

Přijďte na můj koncert v Mělníku: jednak jsem tam naposledy hrál před mnoha a mnoha lety a to ještě s kapelou a ne sám, a druhak budu hrát v překrásném prostoru Galerie Ve věži, kde je jen málo míst. A v neposlední řadě budu hrát skladby a písničky Jaroslava Ježka.

 
Poslední novinky z natáčení
Čtvrtek, 1. března 2018 11:23

Vážení přátelé a příznivci, ač to vypadalo - přinejmenším podle této stránky - že se toho mnoho neděje, přece to není pravda. Právě jsme dokončili definitivní mix naší budoucí desky s Frantou. Bude se jmenovat "Modrá a bílá" a bude to naše vyznání obdivu především R. A. Dvorskému, neboť podstatná část desky bude tvořena písněmi z jeho repertoiru. Celá deska je ale plna romantických písní - romantika bude jednotící linií a hlavním sdělením celé nahrávky. Tedy víra v to, že romantika není jen prázdný pojem, že zdánlivě úsměvné rekvisity předválečných písní nemusejí být jen stará veteš a že krásná melodie a jímavý akord mají stále co říci!

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Strana 4 z 41
 

K desce Všechny ty jednoduché věci K desce Eduard Ingriš K desce Ježkovy VWOČI