Aktuality

Co je u mě nového...

Muzikál Postřižiny
Úterý, 7. července 2009 01:43

Omlouvám se, že už jsem dlouho stránku neaktualisoval, ale momentálně nejsem muzikant, nýbrž herec - nechal jsem se ukecat Mílou Frýdlem, organisátorem všeho a všech a spolu s poberounskými ochotníky, jakož i několika profesionály (Petr Jančařík, Jan Rosák, Pavel Vítek, Karel Bláha...) sehráváme po několika českých a moravských pivovarech a zámcích muzikál Postřižiny. Hraju pana De Giorgiho, hasiče a kominíka. Ve filmu tu roli měl Petr Čepek, děkuji tedy prozřetelnosti, že ten film neznám.

 
Z vystoupení v Budapešti
Pondělí, 18. května 2009 01:41

Včera jsem se vrátil z vystoupení v Budapešti a musím říci, že jsem byl - v nejlepším smyslu slova - šokován kultivovaností tamního publika. Ačkoli bylo mé vystoupení součástí velké akce s "českým dnem" a při koncertě na nádvoří Musea krásných umění se ve velkém čepoval Budvar, lidé zaujatě poslouchali, tleskali po každé skladbě a vůbec to tedy nevypadalo jako na mnoha podobných akcí u nás. A to nejneuvěřitelnější - lidé si se mnou nahlas zpívali. Že na tom není nic zvláštního? Ovšem - jenže oni si zpívali Bachův menuet, ne Yesterday nebo Škoda lásky. To Rakousko-Uhersko se nemělo zrušit, to byla chyba.

 
Hostem Big bandu na nahrávce
Pátek, 10. dubna 2009 01:41

Ještě než jsem stačil splnit, co jsem slíbil, tedy aktualisovat stránku s koncerty, už mám jeden za sebou. Včera jsem byl hostem Big bandu Českého rozhlasu při veřejné nahrávce v karlínském studiu - nahrávka v rozhlase poběží 8. května.

 
Po pause..
Úterý, 7. dubna 2009 01:40

Po celý únor a větší část března (2009) jsem si udělal rodinnou pausu a ani jsem tedy stránku nijak neaktualisoval - za to se pravidelným návštěvníkům omlouvám. Teď už mi začíná běžný koncertní režim a tak začnu znovu přidávat termíny vystoupení, popřípadě jiné aktuality.

 
Nová hvězdárna ve Zlíně
Neděle, 1. února 2009 01:38

Koncert na hvězdárně ve Zlíně byl setkáním s něčím zcela neobvyklým: totiž s NOVOU HVĚZDÁRNOU! Dovedete si to vůbec představit? Nová hvězdárna - dnes! A mají tam nádherné dalekohledy: 27cm reflektor, který je vůbec nejmenším dalekohledem na světě, s nímž se objevují novy v jiných galaxiích, a pak nádherný historický refraktor s objektivem 13,5cm a překrásným tubusem z mosazi. A měl jsem ještě jeden důvod k radosti: do programu mi nedali fotografii s kytarou, ale s dalekohledem.

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>
Strana 15 z 24
 

K desce Všechny ty jednoduché věci K desce Eduard Ingriš K desce Ježkovy VWOČI