Aktuality

Co je u mě nového...

Berounka River Rak, noty
Středa, 1. června 2011 13:01

Jedna drobná skladbička, technicky nenáročná, dodrží-li se ovšem prstoklad. Ve stylu ragtime, viz http://www.youtube.com/watch?v=zSrC7ZTQ-Rc  , kde je i s výkladem v angličtině. Snad se vám bude líbit!

Celý článek...
 
Nová deska ode dneška k mání
Čtvrtek, 14. dubna 2011 13:24

Milí přátelé a příznivci, vše šlo nějak rychleji, tak mám desku ode dneška a ode dneška je tedy i zde k mání! Snad se vám bude líbit aspoň tolik, jako ta předchozí a budete z ní mít stejnou radost jako já. Jakou radost z ní budou mít recensenti se domýšlet neodvážím...dočtete se snad časem v sekci Reference. Desku si můžete objednat v sekci CD / Shop.

 
Všechny ty jednoduché věci
Neděle, 10. dubna 2011 20:17

Tak už mám definitivní zprávu z výroby - deska bude hotová už tento pátek, od příštího týdne tedy bude v prodeji zde a na koncertech, v brzké době i v síti Bontonland.

 
Jiřinková polka
Neděle, 3. dubna 2011 16:31

Na svůj profil na youtube (viz odkazy) jsem po dlouhé době zase něco přidal. Upravil jsem pro sólovou kytaru svou oblíbenou Jiřinkovou polku Bedřicha Smetany. Občas si říkám, že bych chtěl umět cokoli tak dobře, jak už ve svých patnácti letech Bedřich Smetana skládal...

 

 
Folk a kolem
Pondělí, 14. března 2011 17:14

Včera jsem v Balbínově poetické hospůdce natáčel pro telvizní pořad režiséra (a někdejšího písničkáře) Jiřího Vondráka "Folk a kolem". Zazní moje písnička Všechny ty jednoduché věci, titulní písnička nové desky, spolu s tátou, prof Štěpánem Rakem zahrajeme nesmrtelný šlágr z pera S.E.Nováčka z repertoiru Oldřicha Nového (mé podání je slabší) Jen pro ten dnešní den a dále tam nejen zahraje táta sám, ale po třiceti letech i se svým dávným spoluhráčem ze sdružení Šafrán - s Jaroslavem Hutkou. Spolu zahrají písničku, kterou napsali už dávno, ale která mne i po těch letech okouzlila.  Nejen krásou slov i melodie, ale i neuvěřitelnou symbiosou zcela odlišných muzikantů. Ta písnička se jmenuje Litvínov. Pořad poběží někdy v květnu, ale ještě to tu upřesním, až budu sám vědět.

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>
Strana 12 z 24
 

K desce Všechny ty jednoduché věci K desce Eduard Ingriš K desce Ježkovy VWOČI