Aktuality

Co je u mě nového...

Konec prázdnin, filharmonie, Smetana aj
Středa, 20. července 2011 20:59

...kdepak, nebojte se, prázdnin nám ještě zbývá víc než polovina. To jen pro mně končí a začínají mi zase vystoupení. Tím se zároveň omlouvám za dočasné neaktualisace. Přidal jsem do koncertů všechna svá vystoupení (kromě těch, která jsou dosud jen v jednání) až do poloviny srpna.

V mezičase, kdy jsem se zde nevyskytoval jsem přidal jedno video na youtube (ragtime Lazy River Rag s anglickým výkladem, noty ke stažení zde, na mýsch stránkách), dokončil jsem úpravu Smetanovy Skočné z Prodané nevěsty pro sólovou kytaru. Premiéru měla ve věznici Valdice, neboť odtamtud se to hned tak nevynese). Teď už jen cvičit a cvičit a cvičit, než si tu hrůzu troufnu někde zahrát!

 

Celý článek...
 
Lazy River Rag
Čtvrtek, 16. června 2011 15:44

Tady máte další noty, opět jednoduchý ragtime; video (v angličtině) viz na http://www.youtube.com/watch?v=cogWyW-wreU :

Celý článek...
 
Folk a kolem
Středa, 8. června 2011 09:44

Dnes, ve středu 8. ve 22.30  + v neděli 12.června v 19.30 na ČT 2 poběží další díl televizního pořadu Folk a kolem režiséra Jiřího Vondráka. Kromě prof. Štěpána Raka a Jaroslava Hutky tam vystoupím i já. Zahraji písničku Všechny ty jednoduché věci a šlágr Jen pro ten dnešní den, kde sólovou kytaru zahraje Štěpán Rak.

 
Berounka River Rak, noty
Středa, 1. června 2011 13:01

Jedna drobná skladbička, technicky nenáročná, dodrží-li se ovšem prstoklad. Ve stylu ragtime, viz http://www.youtube.com/watch?v=zSrC7ZTQ-Rc  , kde je i s výkladem v angličtině. Snad se vám bude líbit!

Celý článek...
 
Nová deska ode dneška k mání
Čtvrtek, 14. dubna 2011 13:24

Milí přátelé a příznivci, vše šlo nějak rychleji, tak mám desku ode dneška a ode dneška je tedy i zde k mání! Snad se vám bude líbit aspoň tolik, jako ta předchozí a budete z ní mít stejnou radost jako já. Jakou radost z ní budou mít recensenti se domýšlet neodvážím...dočtete se snad časem v sekci Reference. Desku si můžete objednat v sekci CD / Shop.

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>
Strana 11 z 24
 

K desce Všechny ty jednoduché věci K desce Eduard Ingriš K desce Ježkovy VWOČI