• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg


Odpusťte mi dlouhou pausu...

...po kterou jsem nepřidával aktualisace, koncerty atd. Začátek školního roku byl příliš prudký a ten rozjezd po prázdninách, ach ach...Děti do školy, žena do školy, já do školy...

Pustil jsem se v mezičase do úpravy Dvořákova valčíku A-dur, ovšem na mollové části jsem se prozatím zasekl, objevil jsem se v televizi i v rádiu, seznámil se s úžasným muzikantem Vladimírem Iljičem Pecháčkem - jistě se v brzké budoucnosti zde setkáte s našimi společnými vystoupeními. 

S Frantou Vlčkem jsme nacvičili nové písničky, i ty si můžete poslechnout na koncertech.

S brněnskými muzikanty secvičujeme písničky pro divadelní představení Mě to tady nebaví, snad to bude bavit vás, posuchače!

Na cestě jsou po delším čase - aspoň doufám, že je dodělám - i nějaké mé nové písničky, snad tedy i ty uslyšíte na koncertech v dohledné době.

Mnohokrát jsem pozoroval hvězdné nebe a konečně jsem v životě - poprvé!!- spatřil supernovu. Tato je v galaxii M101 v souhvězdí Velké medvědice /vulgo Velkého Vozu/ a je vidět jen dalekohledem. Ovšem vidět hvězdu, která ještě před pár týdny na obloze nesvítila a za pár neděl zas nebude, je úchvatné..

Inu, školní ok nám začal a slibuju, že už budu poctivě aktualisovat. Pro dnešek přidávám odkaz na jedno video, které se objevilo na youtube. Je už velmi staré, přibližně deset let, ale líp bychom to nezahráli ani dnes..

http://www.youtube.com/watch?v=Tle48_ndsf8

 
 

K desce Všechny ty jednoduché věci K desce Eduard Ingriš K desce Ježkovy VWOČI