• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg


Konec prázdnin, filharmonie, Smetana aj

...kdepak, nebojte se, prázdnin nám ještě zbývá víc než polovina. To jen pro mně končí a začínají mi zase vystoupení. Tím se zároveň omlouvám za dočasné neaktualisace. Přidal jsem do koncertů všechna svá vystoupení (kromě těch, která jsou dosud jen v jednání) až do poloviny srpna.

V mezičase, kdy jsem se zde nevyskytoval jsem přidal jedno video na youtube (ragtime Lazy River Rag s anglickým výkladem, noty ke stažení zde, na mýsch stránkách), dokončil jsem úpravu Smetanovy Skočné z Prodané nevěsty pro sólovou kytaru. Premiéru měla ve věznici Valdice, neboť odtamtud se to hned tak nevynese). Teď už jen cvičit a cvičit a cvičit, než si tu hrůzu troufnu někde zahrát!

 

Dále jsem dokončil většinu fotografií pro naši výstavu v Galerii Velryba (viz koncerty) i pro plánovaný kalendář na příští rok ( viz http://www.ecards.cz/priv-album-kalendar-2012-114450 ).

26. června jsem zahrál premiéru skladby Tres Hermanicas španělského kytaristy a skladatele Joseho Luise Martina za doprovodu samotného autora a Jihočeské filharmonie pod taktovkou Lukáše Kovaříka ve Valdštějnské zahradě Senátu ČR. Koncertu, který byl součástí mezinárodního festivalu Devět bran, s ezůčastnila i francouzská skupina Glik a byl mu přítomen i španělský velvyslanec.

 
 

K desce Všechny ty jednoduché věci K desce Eduard Ingriš K desce Ježkovy VWOČI